м. Київ, вул. Васильківська, 28
Взяття крові для дослідження на наявність специфічних антитіл

Кров для дослідження домашніх тварин на наявність специфічних антитіл проти сказу повинен приймати ветеринарний лікар як мінімум через 30 днів після щеплення (час, необхідний для утворення в організмі специфічних антитіл) і за 3 місяці до транспортування тварини в Євросоюз.

Без електронної ідентифікації тварин дослідження крові на наявність специфічних антитіл не проводиться.

Кров, в кількості – 2,5-5.0 мл від тваринного набирають в пробірку, щоб отримати після відстоювання – 0,5-1,0 мл сироватки для подальших досліджень.

Крім сироватки крові в лабораторію слід надати (надіслати):

  1. Ксерокопію (всіх заповнених сторінок) ПАСПОРТИ тварини (включаючи сторінки з відміткою про ідентифікацію (номер чіпа) тащеплення). У сі записи в паспорті тварини повинні бути заповнені на двох мовах одночасно – українською та англійською!
  2. Ксерокопію закордонного паспорта власника (перша сторінка) або особи, супроводжувати перевезення.
    Супровідну записку – заповнену українською та англійською мовами (друкованими літерами – на основі паспортних даних).

Поради для іногородніх – не мешканці м. Києва:

Взявши кров від тваринного отримаєте сироватку шляхом відстоювання. Акуратно злийте сироватку (не менше 0,5-1,0 мл) в пластикову пробірку, об’ємом 1,5-2 мл (типу Епіндорф) бажано з гвинтовою закруткою. Помістіть п робірку в поліетиленовий пакет із застібкою (зипер). Пакет – в термоконтейнер (термос) з льодом. Не забудьте додати супровідні документи.

Доставка в лабораторію можлива – експрес або кур’єрською поштою ( «Нова пошта»).

Неправильно відібрані проби (недостатня кількість сироватки, її гемоліз, непридатність для аналізу), а також проби з порушенням цілісності пробірки – дослідженню не підлягають!