м. Київ, вул. Васильківська, 28

Кров для дослідження домашніх тварин на наявність специфічних антитіл проти сказу повинен приймати ветеринарний лікар як мінімум через 30 днів після щеплення (час, необхідний для утворення в організмі специфічних антитіл) і за 3 місяці до транспортування тварини в Євросоюз.

Без електронної ідентифікації тварин дослідження крові на наявність специфічних антитіл не проводиться.

Кров, в кількості – 2,5-5.0 мл від тваринного набирають в пробірку, щоб отримати після відстоювання – 0,5-1,0 мл сироватки для подальших досліджень.

Крім сироватки крові в лабораторію слід надати (надіслати):

  1. Ксерокопію (всіх заповнених сторінок) ПАСПОРТИ тварини (включаючи сторінки з відміткою про ідентифікацію (номер чіпа) тащеплення). У сі записи в паспорті тварини повинні бути заповнені на двох мовах одночасно – українською та англійською!
  2. Ксерокопію закордонного паспорта власника (перша сторінка) або особи, супроводжувати перевезення.
    Супровідну записку – заповнену українською та англійською мовами (друкованими літерами – на основі паспортних даних).

Поради для іногородніх – не мешканці м. Києва:

Взявши кров від тваринного отримаєте сироватку шляхом відстоювання. Акуратно злийте сироватку (не менше 0,5-1,0 мл) в пластикову пробірку, об’ємом 1,5-2 мл (типу Епіндорф) бажано з гвинтовою закруткою. Помістіть п робірку в поліетиленовий пакет із застібкою (зипер). Пакет – в термоконтейнер (термос) з льодом. Не забудьте додати супровідні документи.

Доставка в лабораторію можлива – експрес або кур’єрською поштою ( «Нова пошта»).

Неправильно відібрані проби (недостатня кількість сироватки, її гемоліз, непридатність для аналізу), а також проби з порушенням цілісності пробірки – дослідженню не підлягають!