м. Київ, вул. Васильківська, 28
Ветеринарний міжнародний сертифікат

На ввезення кішок або собак в країни ЄС з інших країн, необхідно мати ветеринарний сертифікат на домашніх тварин, яких транспортують території Європейського Союзу в некомерційних цілях (Регламент ЄС 577/2013), який виписує офіційний ветеринарний лікар відповідної держави, (в Україні видається ветеринарною службою в пунктах ветеринарного контролю на кордоні і транспорті). Такий сертифікат засвідчує ідентифікацію тварини відповідним чином і наявність щеплення від сказу відповідно до Регламенту ЄС 576/2013.

Міжнародний ветеринарний сертифікат повинен бути правильно оформлений і тому вимагайте від ветеринарних фахівців на прикордонному контрольному ветеринарному пункті заповнення ще й англійською мовою, для Німеччини – на німецькому.

СЕРТИФИКАТ

З 01.08.2019 відомості паспортів на тварин не встановленого зразка при перетині державного кордону не братимуться до уваги. Переміщення домашніх собак і котів здійснюватиметься виключно за ветеринарно-санітарними паспортами на домашню тварину встановленого зразка.

Нагадаємо, що єдина форма бланку ветеринарно-санітарного паспорта на домашню тварину (домашні тварини – коти, собаки) затверджена наказом Мінагрополітики від 26.10.2017 № 578, яким були внесені зміни до Правил заповнення, зберігання, списання ветеринарних документів та вимог до їх обліку (наказ Мінагрополітики від 01.08.2014 № 288).