м. Київ, вул. Васильківська, 28
Пам’ятка для власників тварин, які планують поїздки в інші країни

Відповідно до вимог Європейської комісії, для перетину кордонів, при ввезенні або транзиті, всі домашні тварини (собаки, кішки) повинні бути вакциновані проти сказу лікарем ветеринарної медицини:

  • тварині повинно бути 12 тижнів на дату введення вакцини;
  • дата введення вакцини не повинна передувати даті маркування мікрочіпом;
  • пройти дослідження на наявність антитіл до збудника сказу:
    • тест проводитися на зразку крові, відібраному лікарем ветеринарної медицини, не раніше 30 днів після дати вакцинації і не пізніше ніж за три місяці до дати відправлення;
    • результат дослідження повинен показувати рівень нейтралізують антитіл до вірусу сказу в сироватці крові 0,5 МО / мл або більше
    • тест повинен виконуватися в сертифікованій лабораторії.

Подібні вимоги діють в ОАЕ, Тайвані, Ізраїлі, Японії, Південної Кореї, Гонконгу, Великобританії (Англії, Ірландії), Норвегії та ін.

Приватна ветеринарна лабораторія ТОВ «НЕОВЕТЛАБ УКРАЇНА» входить в список сертифікованих лабораторій, які проводять дослідження сироваток крові на наявність антитіл проти сказу. Щоб переглянути список сертифікованих лабораторій перейдіть, будь ласка, за цим посиланням: ec.europa.eu/food/animals/pet-movement/approved-labs_en

Наша лабораторія приймає зразки для досліджень за адресою: 03022, м .. Київ, вул. Васильківська 28. (Метро Васильківська)

Працюємо: з понеділка по п’ятницю, з 9 до 19 годин, в суботу з 9 до 15 год. Наші телефони +380 (50) 191 33 83, +380 (68) 494 33 83, е-mail: admin@neovetlab.com .ua або neovetlab@ukr.net

Сироватки для дослідження відбираються виключно лікарем ветеринарної медицини в стерильні поліпропіленові пробірки (типу Епіндорф) в обсязі – не менше 0,5 мл і щільно закриваються для транспортування.

Транспортувати сироватки необхідно в термоконтейнері (термосі) з льодом. При доставці сироватки в лабораторію необхідно мати супровідний документ, оформлений лікарем ветеринарної медицини. Можливо напрямок сироваток в термоконтейнері (термосі) також і кур’єрською поштою, обов’язково з супровідним документом, копією першої сторінки закордонного паспорта власника, паспорта тварини і квитанцією про оплату досліджень. Для тих, хто проживає в Києві або Київській області – відбір зразків можливий по місту проживання.

Вартість дослідження 2000 Грн. 00 коп. При оплаті досліджень за безготівковим розрахунком, квитанція про оплату повинна бути долучена до супровідного документу.

Результат дослідження виписується на офіційному бланку українською та англійською мовами. Перевіряйте правильність оформлення всіх даних в супровідному документі – особливо написи прізвища, ім’я власника і клички тварин на англійській мові.

Проби сироваток без ідентифікаційного номера тварини (мікрочіпа) і проби, непридатні для дослідження (гемолізовані) або ті, що надійшли з порушенням цілісності контейнера (пробірки) – дослідженню не підлягають і утилізуються.

Термін дослідження зразка становить 10 діб (у разі необхідності термін може бути скорочений до 4-5 діб, за умови зростання вартості досліджень).

У нас Ви можете орендувати сертифіковані контейнери для перевезення тварин, або отримати послугу повного супроводу з організації перевезення тварини за кордон.

Обмежені тим, не знаєте як? Допоможемо – довіртеся професіоналам!

Наші банківські реквізити:

Найменування організації: ООО НЕОВЕТЛАБ УКРАИНЫ
Код отримувача: 41693699
Назва банку:  АО КБ “ПРИВАТБАНК”
Рахунок одержувача в форматі IBAN: UA873052990000026005036203233
Валюта: UAH