м. Київ, вул. Васильківська, 28
Ліцензований контейнер для транспортування тварини

Тварин транспортують в ліцензованому контейнері для транспортування тварини, надійно закривається.

Контейнер повинен відповідати вимогам ІАТА (Міжнародна Асоціація Авіаперевізників) і бути порівнянним величиною тварини. Орієнтовно необхідні розміри контейнера можна визначити наступним чином. Висота контейнера повинна бути дорівнює висоті тварини стоячи, ширина – її подвійній ширині, а довжина – довжині тіла плюс половина довжини лапи. Дно клітки-контейнера, в якому перевозиться тварина, має бути покрито абсорбуючим матеріалом. Контейнер повинен забезпечувати доступ повітря.

Дерев’яні клітки для авіаперевезень не приймаються.

Контроль здійснюють при реєстрації, і якщо контейнер для тварини не відповідає зазначеним вимогам, тварина на борт літака не допускають. У більшості випадків перевезення тварини оплачується як наднормативний багаж (в залежності, яку систему “вагову” або “систему місць” використовує перевізник), незалежно від іншого багажу. Зазвичай стягується збір у розмірі 15-25 USD.

Ні авіакомпанія, ні агент, який виписує Вам квиток, не несе відповідальності за правильність оформлення ветеринарних документів.

Готуючи контейнер для авіа-транспортування, покладіть на дно абсорбує хустку (пелюшку) і надійно закріпіть поїлку з водою. Заздалегідь визначтеся з розмірами контейнера. Тварина має мати комфортні умови транспортування, тобто – вільно вставати в ньому розвернутися або лягти з витягнутими кінцівками.