м. Київ, вул. Васильківська, 28
КИЙАВІА КАРГО

КИЙАВІА КАРГО – пропонує скористатися спеціальною пропозицією міжнародного перевезення тварин.

Завантаження і вивантаження тварин має найвищий пріоритет, щоб не піддавати їх різких перепадів температур. Перевезення виконуються в спеціальних клітинах, виготовлених з пластика, дерева або фанери.

Тварина необхідно доставити в аеропорт за 2-4 години до посадки в повітряне судно для проходження всіх необхідних процедур.

Міжнародне перевезення тварин: які документи необхідно приготувати?

Собака біля сумки

При проведенні міжнародних перевезень тварин необхідно заздалегідь приготувати наступні документи:

1) Оригінал довідки про вартість тварини (документ про купівлю або довідка з клубу, в якому тварина зареєстровано).

2) Ветеринарне свідоцтво форми №1 (Наказ Державного департаменту ветеринарної медицини Міністерства аграрної політики України від 19.04.2005 №32), яке видається ветеринарною клінікою за три дні до вильоту.

3) Паспорт тваринного з усіма щепленнями і зазначенням номера чипа (електронне чіпування тварини обов’язково).

4) Паспорт та ідентифікаційний код відправника.

Кіт що летить

При бронюванні необхідно надати дані вантажовідправника і вантажоодержувача з номерами телефонів (авіакомпанія зв’язується з вантажоодержувачем для підтвердження готовності прийняти вантаж у місці призначення).

Особливості виконують міжнародні перевезення собаки або кішки

Міжнародне перевезення кішок і собак

Перед виконують міжнародні перевезення собаки чи кішки зверніть увагу на кілька важливих моментів:

  1. Час подорожі. Оформіть раннє бронювання, деякі авіакомпанії обмежують кількість тварин на борту повітряних суден. Або не рекомендуємо планувати транспортування собак і кішок з короткою мордою (брахіцефаліческого черепом) в літні місяці, їм складно самостійно підтримувати нормальну температуру тіла.
  2. Авіакомпанії перевозять тварин в опалювальних і провітрюваних вантажних відділеннях. Коти і собаки набагато краще себе почувають в тихих темних приміщеннях, де можуть заснути.
  3. Подорож тваринного повинно проходити в спеціальному контейнері певного розміру. Собака або кішка повинні мати можливість розвертатися в контейнері з позиції стоячи, стояти, сидіти і лежати в зручній позі. Для собак і кішок з короткою мордою необхідно підбирати контейнер з запасом 10% від розрахункових параметрів.
  4. Министерство сельского хозяйства США рекомендует перевозить воздушным транспортом не более двух щенков или котят в возрасте от 8 недель до 6 месяцев весом до 9 кг и меньше в одном контейнере. Международная ассоциация воздушного транспорта поддерживает эти рекомендации.
  5. Авіакомпанія може вимагати наявність корму з інструкціями по годівлі, прикріплених до контейнера.

Дві собаки в коробках

Клітка для міжнародного перевезення кота, собаки або тхора повинна відповідати вимогам Міжнародної асоціації повітряного транспорту. Спеціальні пластикові бокси можна придбати в будь-якому зоомагазині. Для бійцівських порід собак авіакомпанія може зажадати дерев’яну клітку. Якщо тварині за розмірами не підходить стандартна клітина, то вантажовідправник робить клітину з фанери.

Перевезення тварин в Європу

Для виконання перевезення тварин (собак, кішок і тхорів) в Європу необхідна наявність:

  • чипа;
  • Щеплень від сказу (не раніше трьох місяців до дати від’їзду)
  • Щеплень від паразита багатокамерного ехінокока (при перевезеннях собак до Фінляндії, Ірландії, Великобританії, Норвегії та на Мальту)
  • Супровідної документації (ветеринарного свідоцтва міжнародного зразка, письмової заяви власника або відповідальної особи за некомерційної мети перевезення і маршруту слідування тваринного).

Зверніть увагу – законодавство різних країн, що регулює порядок ввезення тварин, може істотно відрізнятися і мати певні нюанси. Щоб уникнути складнощів, проконсультуйтеся додатково з нашими менеджерами

Підготовка тварини до перевезення

Привчіть тварина в контейнер. Такі тварини поводяться спокійно під час транспортування. Знизьте кількість споживаного корму за день до відправки, забезпечте тварина достатньою кількістю води. Перед від’їздом сходіть на прогулянку. Невелика кількість їжі за 2:00 до передачі тваринного перевізнику допоможе його заспокоїти і є обов’язковою умовою при перевезенні тварин у США.

Пес у вікні автомобілюПривчайте свою тварину до нової обстановки

Міжнародна асоціація повітряного транспорту не рекомендує використання седативних засобів і транквілізаторів на тварин під час транспортування в багажних відділеннях і в салоні, з огляду на потенційні побічні ефекти. Ця точка зору підтримується ветеринарами, в тому числі Американською асоціацією ветеринарів.

Такі засоби застосовуються перед або під час повітряного перевезення для зниження ризиків небажаної поведінки тварини. Зазвичай застосовуються ацетопромазін або бензодіазепінів. Препарати пригнічують рухову активність і діяльність симпатичної нервової системи. Однак, при невірно розрахованої дозі тварина може втратити відчуття рівноваги, можливість пересуватися, що може привести до ударів і пошкоджень, а також труднощі і блокування дихання через неправильну позу.

Іноді собакам і іншим тваринам прописують антидепресанти (амітриптилін, кломипрамин) і анксіолітичні кошти (хлордіазепоксид). До їх побічних ефектів належать аритмія, гіпотензія, пригнічення центральної нервової системи і, в окремих випадках, конвульсії. Ці препарати схвалені Управлінням з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США для лікування боязні розлуки.

Якщо Ви зважилися на використання транквілізаторів, процедуру повинен проводити ветеринар з занесенням в ветеринарне свідоцтво.

Є питання?

Отримайте детальну консультацію прямо зараз за телефонами або замовте зворотний дзвінок