м. Київ, вул. Васильківська, 28
Ідентифікація (чіпування) тварин

Електронна ідентифікація тварин введена в світі вже більше 15 років і в багатьох країнах закріплена законодавчо. Розвиток електронної ідентифікації прискорився з 2004 року, після вступу в силу нових вимог ЄС щодо обов’язкового чіпування собак і кішок, шляхом підшкірного введення мікрочіпа.

Чіп встановлюється ОБОВ’ЯЗКОВО, ще до останнього щеплення від сказу (або в той же день, перед щепленням). Вакцинація, проведена після установки чіпа, вважається первинної (тобто, навіть якщо тварина раніше була щеплена від сказу, перше щеплення після установки чіпа передбачає утримання тварин на карантині протягом 21 діб).

ЧІП

Чіп має задовольняти міжнародні стандарти ISO. Собакам і кішкам чіп імплантують під шкіру, в області спини – між лопатками.

Мікрочіп міститься у стерильній капсулі з біосумісності скла і є носієм 15-тизначного цифрового коду, індивідуального для кожної тварини, що зберігається протягом усього її життя. Імплантація капсули з мікрочіпом – легка, швидка і безболісна процедура, яка передбачає підшкірну ін’єкцію. Одноразовий аплікатор для імплантації поставляється разом з мікрочіпом в стерильній упаковці. Використання біосумісного скла дозволяє уникнути міграції чіпа під шкірою тварини.

Прилад для чипування

Імплантований під шкіру тварини мікрочіп повинен відповідати стандарту SO11784, SO11785.
Ідентифікація виразним тавром (допускалася лише до 2011 року).

Ярлик зі штрих-кодом, який свідчить про чіпування, повинен бути вклеєна в паспорт, скріплений підписом ветеринарного лікаря і печаткою ветеринарної установи, яка виконала процедуру.

 

Прилад для чипування - Фото -2Картака чиповної тварини

Процедура ідентифікації тварин клеймом або мікрочіпом

Чіп для тварини

Елек тронна ідентифікація

Для тварин, народжених до 2011 року, допускається ідентифікація виразним тавром. Тварини, які перевозяться в країни ЄС через аеропорт Бориспіль та інші пункти пропуску на кордонах, проходять процедуру сканування. Єдина база чипованих тварин України представлена на сайті: www.tracer.com.ua