Ukrainian Afrikaans Albanian Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bulgarian Catalan Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician Georgian German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swahili Swedish Thai Turkish Urdu Vietnamese Welsh Yiddish

Телефон: +380684943383

        або    +380501913383

Пошта: admin@neovetlab.com.ua

Як виїхати за кордон з собакою чи кішкою?

Бажання поїхати на відпочинок за кордон всією родиною часто ставить перед любителями домашніх тварин проблему перевезення через кордон собаки чи кішки.

Для того щоб виїхати за кордон з домашнім улюбленцем, необхідно виконати ряд вимог. Ця процедура регулюється правилами вивезення тварин з України та перевезення собак і кішок між країнами-членами Європейського Співтовариства та іншими країнами.

Умови вивезення за кордон котів, собак, тхорів та декоративних тварин:

1. Ветеринарний паспорт міжнародного зразка (номерний).

Ветеринарний паспорт повинен містити:

  • - відмітку про комплексну вакцинацію проти вірусних хвороб. Остання вакцинація повинна бути проведена не пізніше 30 днів і не раніше 12 місяців до дати від'їзду;
  • - фото тварини до досягнення нею віку 12 місяців;
  • - відмітку про чіпування із зазначенням дати чіпування та локалізації мікрочіпа;
  • - відмітку про вакцинацію проти сказу (назва вакцини, підпис, печатка, дата);
  • - інформацію про обробки проти екто- і ендопаразитів (проти бліх і глистів).

2. Ідентифікація тварини клеймом або мікрочіпом.

 Чіповані (або татуйовані) раніше (або в той же день, але не пізніше), ніж була проведена вакцинація проти сказу. Імплантований під шкіру тварини мікрочіп повинен відповідати стандартам ISO 11784, ISO 11785.

3. Довідка про визначення в крові тварини титру антитіл проти вірусу сказу.

Довідка про аналіз крові на титрування антитіл проти сказу отримана між 4 і 12 місяцем після відповідного щеплення.

4. Ветеринарна довідка Форма 1 або форма 1-ВЕТ (для країн СНД).

Форма видається державним лікарем ветеринарної медицини не раніше ніж за 3 дні до вивезення тварини за кордон, після клінічного огляду, за наявності ветеринарного паспорта з відміткою про ідентифікацію та довідки про аналіз крові.

5. Міжнародний ветеринарний сертифікат на тварину.

Ветеринарний сертифікат на домашніх тварин, яких транспортують територією Європейского Союзу з некомерційною метою (на мові країни в'їзду).

6. Довідка про те, що тварина не представляє племінної цінності.

Довідка про племінну цінність тварини із зазначенням її оціночної вартості (видається при виїзді на ПМП або для пред'явлення на вимогу).

7. Ліцензований контейнер для транспортування тварини.

З 1-го січня 2012 р. згідно вимог Євросоюзу тварина може перетнути кордон мінімум через 3 місяці після дати взяття крові на аналіз титру антитіл до сказу. (Проте не у всіх країнах це так, тому необхідно зателефонувати в посольство тієї країни куди Ви збираєтесь і уточнити цей факт).

Умови ввезення тварин в країну куди збираєтесь подорожувати дізнавайтеся самостійно на сайті Європейської Комісії.

 
На верх