Ukrainian Afrikaans Albanian Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bulgarian Catalan Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician Georgian German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swahili Swedish Thai Turkish Urdu Vietnamese Welsh Yiddish

Телефон: +380684943383

        або    +380501913383

Пошта: admin@neovetlab.com.ua

ТОВ Неоветлаб Україна
Київ, Україна
Мальзевілль 14 вересня 2018 року

Об'єкт: Технічний звіт про професійне тестування лабораторій з серологічних досліджень сказу, квітень 2018 р.

Доданий звіт містить статистичний аналіз результатів, надісланих лабораторіями учасниками до професійного тесту з серологічного дослідження сказу, організованого в квітні 2018 р.

Код вашої лабораторії – L59.

Як ви можете відмітити, ваша лабораторія була успішною в професійному тестуванні для FAVN тесту в квітні 2018 року.

Ми люб'язно проінформуємо вас, що ми знову вдосконалили технічний звіт, в порядку дотримання міжнародного стандарту ІSO/CEI 17043.

Ми також повідомляємо вас про те, що у вас є 15 днів після отримання повідомлення електронною поштою для того, щоб надати нам будь-який коментар, зауваження або оскарження оцінки ваших показників у цій схемі професійного тестування. Після цього періоду результати будуть розглядатися як остаточні, і вони будуть відправлені до Європейської Комісії або до вашого компетентного органу для прийняття рішення.

Ми сподіваємось, що цей аналіз допоможе всім визначити шлях покращення і сприятиме у набутті нашого спільного професіоналізму.

Якщо у вас виникли запитання, не соромтеся звертатися до нас.

Щиро Ваші,

 Флоренс Кліке  Маріне Вашневські
Директор Референс лабораторії
із серології сказу Європейського союзу
Координатор професійного тестування із серології сказу
Референс лабораторії з серології сказу Європейського союзуНа верх